USB Repair 8.0.3.1069 – رفع اشکال دیوایس‌ های USB در ویندوز

USB Repair 8.0.3.1069  نام یک محصول نرم افزاری جدید و رایگان به منظور رفع مشکل دیوایس‌های یو‌اس‌بی (USB) در ویندوز است. در صورتی که به هر دلیلی امکان برقراری ارتباط دیوایس مورد نظر شما با سیستم وجود ندارد، شما باید ارور را در بخش دیوایس منیجر (Device Manager) جستجو کنید. این ارورها، معمولا در قالب کد‌هایی نظیر Code 19, Code 31, Code 32, Code 37, Code 39, Code 41 مشخص می‌شود که هریک به علت خاصی اشاره دارند.

در مواقعی که شما هم با مشکلات مربوط به دیوایس‌های USB رو به رو شده باشید، شاید بهتر باشد که دستگاه مورد نظر خود را در سیستمی دیگر هم تست کنید. اگر در این حالت، دیگر سیستم‌ها قادر به شناسایی دستگاه شما باشند، باید مشکل را در جایی دیگر جستجو کنید. در چنین شرایطی، کاربران تصمیم‌ می‌گیرند که ویندوز سیستم را مجددا نصب کنند یا اینکه از امکان سیستم ریستور برای بازیابی سیستم به تاریخ‌های قبل استفاده کنند.

راهکاری که در اینجا خدمت شما عزیزان معرفی می‌کنیم، قادر است ایرادات این‌چنینی را به سرعت در سیستم شناسایی و رفع کند. در واقع اگر که شما هم قصد دارید با نصب دوباره ویندوز یا سیستم ریستور این مشکل را برطرف کند، بهتر است برای این کار دست نگه دارید و از این نرم افزار برای حل مشکل احتمالی خود استفاده کنید. هم اکنون می توانید نرم افزار USB Repair را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت Software.af دریافت نمایید.

 

 

ویژگی های نرم افزار USB Repair :

– امکان شناسایی انواع ارورها و خطاها در شناسایی دیوایس‌های USB

– قابلیت رفع مشکلات مرتبط با حافظه‌ها و دستگاه‌هایی با رابط USB

– امکان شناسایی و تشخیص علت اصلی وقوع مشکلات این‌چنینی

– دارا بودن رابط گرافیکی زیبا و کاربرپسند

مشخصات

گزارش انتشار نسخه جدید

شرکت سازنده : ZBShareware
نام انگلیسی : USB Repair
شماره نسخه : 8.0.3.1069
حجم فایل : 2.39MB
فرمت فایل : zip
تاریخ انتشار : 2021-04-11
منبع : software.af

رمز فایل

کپی
رمز فایل کپی شد
نرم افزارهای مرتبط
نظر خود را در سافت ویر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.