Prevent Restore Pro 2023.17 پاکسازی و حذف دائمی اطلاعات

Prevent Restore نرم افزاری که با کمک آن می توان اطلاعات موجود بر روی هر دیسکی از جمله فلش مموری ، حافظه SSD و دیگر حافظه های جانبی قابل حمل را به طور دائمی و بدون امکان بازیابی مجدد حذف کرد. اگر سطل آشغال رایانه را خالی کرده اید ، باید بدانید که هنوز فایل ها و پوشه برای همیشه پاک نشده اند. در این صورت هر کسی می تواند با استفاده برنامه های بازیابی اطلاعات ، فایل های پاک شده را بازیابی نماید زیرا هر گونه فایلی بعد از پاک شدن نیز همچنان بر روی هارد دیسک باقی می ماند تا اینکه با اطلاعات دیگری جایگزین گردد.

هدف این برنامه این است که امکان بازیابی فایل های حذف شده قدیمی را ناممکن سازد که برای این کار از الگوریتم های امنیتی مختلفی استفاده می کند.اگر چه از برنامه Prevent Restore نمی توان برای CD یا DVD استفاده کرد ، به منظور ناممکن سازی قابلیت بازیابی چنین دیسک هایی می بایست آن ها را سوزاند. یکی دیگر از ویژگی های این برنامه ، امکان پاکسازی حافظه مجازی سیستم عامل ویندوز (کش حافظه مجازی) مانند نام های کاربری و گذرواژه ها می باشد.

مشخصات

گزارش انتشار نسخه جدید

شرکت سازنده : anonymz
نام انگلیسی : Prevent Restore Pro
شماره نسخه : 2023.17
حجم فایل : 2.70MB
فرمت فایل : zip
تاریخ انتشار : 2023-11-02
منبع : software.af

راهنمای نصب

  •  نرم افزار را نصب کنید.
  •  فایل Keygen.exe موجود در پوشه Keygen را با کلیک راست و انتخاب Run as adminstrator اجرا کنید. پس از انتخاب نام نرم افزار از منوی کشویی بر روی دکمه Generate و سپس Register کلیک کنید تا نرم افزار با موفقیت فعال شود.
  •  نرم افزار را اجرا کنید.

رمز فایل

کپی
رمز فایل کپی شد
نرم افزارهای مرتبط
نظر خود را در سافت ویر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.