فایل فلش گوشی های شیائومی – POCO F4 Global

فایل آپدیت رام ، گوشی رده بالا و خوش ساخت شرکت شیائومی است که دارای مشخصات قابل قبول و قیمت بسیار مناسب می باشد ، فایل آپدیت POCO F4 Globa کاربرد های فراوانی مانند بروز رسانی و آبدیت گوشی ، فلش گوشی و حل مشکلات نرم افزاری ، فارسی سازی و تغییر رام ، رفع بریک ، خاموشی و گیر کردن بر روی لوگو و حذف اکانت می باشد .لیست کامل فایل ها به مرور زمان در حال آپدیت بوده و در پست های بعدی در اختیار کاربران عزیز Software.af قرار خواهد گرفت که شما می توانید در این صفحه فایل های رام آنرا دانلود کنید و باید توجه داشته باشید که فایل دانلود شده مطابق مدل نمبر گوشی شما باشد تا باعث خرابی دستگاه تان نشود. قابل ذکر است کلیه رام های قرار گرفته درSoftware.af رسمی هستند و از شرکت سازنده دریافت می شود.

 

 

مراحل نصب رام های شیائومی

 

رای نصب رام با این روش بوت لودر گوشی شما باید آنالک باشد. با این روش شما هر رامی که با مدل گوشی شما سازگار باشد را می توانید نصب کنید. حتما از اطلاعات مهم خود بکاپ بگیرید.

مراحل نصب:

1.درایورهای یواسبی شیائومی را دانلود کرده و از حالت فشرده در بیاورید. بعد از اتصال گوشی درایور ها معمولا به صورت خودکار نصب می شوند. اگر نشد دستی نصب کنید. اگر در نصب درایور و شناسایی گوشی توسط کامپیوتر مشکل داشتید، برای غیر فعال کردن تائیدیه امضای درایور ها استفاده کنید.

 

2 .نرم افزار MiFlash را دانلود کنید و نصب کنید.

3.رام مناسب گوشی خود را دانلود کنید.

4.رام مناسب گوشی خود را دانلود کنید.

در بعضی از مدل ها مانند ۳S Redmi باید گوشی وارد محیط EDL شود. برای این کار در این گوشی ها کلید ولوم بالا و پاور را بگیرید و در منوی ظاهر شده گزینه ‘download ‘را بزنید. با این کار صفحه گوشی سیاه می شود.

 

5.فایل رام دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید. وارد پوشه فایل های رام شوید و مسیر این پوشه را کپی کنید.

 

6.نرم افزار MiFlash را اجرا کنید و مسیر فایل های رام را که کپی کرده بودید در مکان نشان داده شده در تصویر زیر جایگزین کنید. حال ابتدا گزینه ‘refresh ‘را بزنید تا نرم افزار گوشی شما را شناسایی کند. سپس گزینه ‘flash ‘را بزنید تا عملیات نصب رام آغاز شود. همانطور که در تصویر پایین می بینید در قسمت پایین نرم افزار سه گزینه قابل انتخاب هستند. Clean all: با انتخاب این گزینه تمام اطالعات حافظه داخلی گوشی پاک می شود. با انتخاب این گزینه احتمال بروز مشکل بعد از نصب رام کم می شود. Save user data: هیچ فایلی حذف نمی شود و فقط یک بروز رسانی انجام می شود. Clean all and lock: مانند حالت اول تمام فایل ها حذف می شوند و بوت لودر گوشی بعد از اتمام کار دوباره الک می شود.

 

7 .صبر کنید تا نوار فرایند نرم افزار پر شده و به رنگ سبز درآید. حال نصب رام کامل شده و گوشی شما باید به صورت خودکار با سیستم عامل جدید روشن شود. توجه داشته باشید که بار اول روشن شدن کامل گوشی کمی طول می کشد.

 

مشخصات

گزارش انتشار نسخه جدید

شرکت سازنده : xiaomi
نام انگلیسی : POCO F4 Global
شماره نسخه : 14
حجم فایل : 5.65GB
فرمت فایل : zip
تاریخ انتشار : 2024-01-25
منبع : software.af

سیستم مورد نیاز

  • POCO_F4_Global
  • poco
  • xiaomi

رمز فایل

کپی
رمز فایل کپی شد
نرم افزارهای مرتبط
نظر خود را در سافت ویر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.