GoodSync v12.6.2.2 – نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان و همگام سازی فایل و برنامه ها

مدیریت صحیح و نگهداری درست اطلاعات باعث خواهد شد که کاربر با خیالی آسوده به کار با سیستم رایانه ای خود بپردازد و مدام ترس این را نداشته باشد که هر آن ممکن اطلاعات شخصی به هر دلیلی از دست رود. نرم افزاری با نام Goodsync ابزاریست که تنها برای مدیریت کامل تر برروی اطلاعات شخصی اعم از ایمیل ها، تصاویر، لینک ها و به طور کلی تمامی موارد شخصی طراحی و از سوی شرکت سازنده ارائه شده است.این ابزار کامل با توجه به امکاناتی که دارد برروی سرور، سیستم های خانگی و لپ تاپ ها قابل نصب و اجرا بوده و برایش فرقی ندارد که کاربر با چه سیستمی در حال فعالیت است. تنها نکته مهم برای این ابزار امنیت و پایداری است که با استفاده از تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات به کاربر هدیه می دهد. این ابزار هماهنگ ساز قابلیت ارتباط با انواع سرویس های آنلاین از جمله سرورهای FTP را داشته می تواند به صورت کنترل از راه دور هم سیستم های دیگر را مدیریت کند. البته ارتباط های آنلاین تنها به FTP مربوط نشده و نرم افزار قادر است با پروتوکل های SFTP و WebDAV هم ارتباط پایدار برقرار کند. ارتباط و هماهنگ سازی با ویندوز سرور و ویندوز موبایل هم نکته بسیار جالبی است که در کمتر نرم افزار می توان این قابلیت را مشاهده کرد. کامل ترین نسخه از نرم افزار GoodSync که برای ویندوزهای معمولی ارائه شده در ادامه مطلب به صورت کامل قابل دانلود است.

مشخصات

گزارش انتشار نسخه جدید

شرکت سازنده : Siber Systems Inc
نام انگلیسی : GoodSync
شماره نسخه : 12.5.4.4
حجم فایل : 62MB
فرمت فایل : zip
تاریخ انتشار : 2024-04-06
منبع : software.af

راهنمای نصب

  • Trial  (بدون محدودیت زمانی)
  •  نرم افزار را نصب کنید. در انتهای مراحل نصب، پنجره مربوط به رجیستر و لاگین شدن را ببندید.
  •  نرم افزار را اجرا نکنید و اگر در کنار ساعت نیز در حالت اجرا قرار دارد آن را ببندید.
  •  از قسمت سرویس های Task manager ویندوز، سرویس GoodSync را متوقف (Stop) کنید.
  •  فایل GsAcct.tic موجود در پوشه Crack را در مسیر C:Users--Your Name--AppDataLocalGoodSync کپی و جایگزین کنید. (--Your Name-- همان نام سیستم شماست.)
  •  فایل Patch.exe را از پوشه Crack در محل نصب نرم افزار* کپی و اجرا کنید و عملیات Patch را انجام دهید. (توجه داشته باشید چنانچه از ویندوز های 7 و 8 و یا 
  • استفاده می کنید برای اجرای فایل Patch.exe می بایستی بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید تا Patch به درستی کار کند)
  •  نرم افزار را اجرا کنید.د.

رمز فایل

کپی
رمز فایل کپی شد
نظر خود را در سافت ویر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.