رام رسمی و فایل فلش گوشی های سامسونگ – Galaxy Note 20 (Ultra) 5G

جدیدترین نسخه های رام از سیستم‌عامل شرکت سامسونگ که اخیرا برای کاربران دستگاه‌های Samsung Galaxy , Tabletعرضه شد درین مطلب تصمیم گرفتیم که لیست کاملی از فریمورها یا رام های اندرویدی آن را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم درین مطلب میتوانید رام رسمی گوشی موبایلGalaxy Note 20 Ultra 5G را برای مدل نمبر SM-N986U، به راحتی مشاهده و دانلود کنید. توجه داشته باشید لیست کامل فایل ها به مرور زمان در حال آپدیت بوده و در پست های بعدی در اختیار کاربران عزیز Software.af قرار خواهد گرفت که شما می توانید در این صفحه فایل های رام آنرا دانلود کنید و باید توجه داشته باشید که فایل دانلود شده مطابق مدل نمبر گوشی شما باشد تا باعث خرابی دستگاه تان نشود. قابل ذکر است کلیه رام های قرار گرفته درSoftware.af رسمی هستند و از شرکت سازنده دریافت می شود.

مشخصات

گزارش انتشار نسخه جدید

شرکت سازنده : SAMSUNG
نام انگلیسی : Galaxy Note 20 Ultra 5G
شماره نسخه : 13T
حجم فایل : 7.04GB
فرمت فایل : Zip
تاریخ انتشار : 2023-12-03
منبع : software.af

سیستم مورد نیاز

  • Galaxy Note 20 Ultra 5G
  • SM-N986U
  • N986USQS5HWG8_N986UOYN5HWG8_SPR

راهنمای نصب

  • حتما دقت داشته باشید که عدد باینری فایل انتخابی با بیلدنامبر رام فعلی دستگاه شما (بیلد درج شده در ریکاوری) همخوانی داشته باشد و یا فایلی که دانلود میکنید باینری بالاتری داشته باشد .
  • دقت داشته باشید در بیلد نامبر درج شده گوشی از سه حرفی که بعد از مدل از کارخانه ای درج شده باید با فایلی که رایت میکنید مطابقت داشته باشد .
  • تمامی فایل ها قبل از قرار گرفتن در سایت تست شده است و هیچ مشکلی در هنگام استخراج فایل های فشرده ندارد. داخل رام های 4 فایل دو فایل Csc قرار گرفته است که با استفاده از فایل Csc اطلاعات شما حذف می شود و با استفاده از فایل Home.csc اطلاعات شما حفظ می گردد .
  • برای نصب رام در گوشی اولا باید گوشی را در حالت Download Mode قرار داده و از طریق برنامه Odin اقدام به نصب رام نمایید. نکته: تقاضا میشود کسانی که آگاهی و نحوه استفاده این حرفه را ندارند مورد استفاده قرار نگیرد...

رمز فایل

کپی
رمز فایل کپی شد
نرم افزارهای مرتبط
نظر خود را در سافت ویر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.