DiskGenius Professional v5.4.3.1342 – نرم افزار مدیریت پارتیشن ها و بازیابی اطلاعات

با ابزارهای موجود در ویندوز تقریبا می توان بیشترکارهای الزامی در مدیریت هارددیسک و پارتیشن ها را انجام داد اما استفاده از نرم افزارهای کاربردی می تواند دسترسی کاربران برای انجام موارد خاص را بهتر و بیشتر کرد.
  DiskGenius یکی از کاربردی ترین نرم افزارها برای مدیریت پارتیشن هاست که علاوه بر ساخت چند پارتیشن با فرمت ها و حجم های دلخواه کاربر امکان بازیابی اطلاعات حذف شده را نیز فراهم خواهد کرد. برنامه ای که قابلیت های فوق العاده ای برای مدیریت هارددیسک در اختیار کاربرانش قرار می دهد تا بتوانند همیشه به واسط استفاده از آن سیستمی سرحال داشته باشند.این All-in-One که انبوهی از قابلیت ها را در بر می گیرد می تواند پارتیشن ها را در هارددیسک مدیریت کند. مدیریت فایل ها و بازیابی اطلاعات با ضریب دقت بسیار بالا، امکان تهیه نسخه ی پشتیبان از فایل ها، تعمیر خرابی های هارددیسک، پشتیبانی از انواع سیستم های فایل رایج، سهولت در بهره گیری از تمامی قابلیت های نرم افزار در کنار واسط گرافیکی جذاب از مهم ترین امکاناتی هستند که در DiskGenius به چشم می خورند.

مشخصات

گزارش انتشار نسخه جدید

شرکت سازنده : DiskGenius
نام انگلیسی : DiskGenius Professional
شماره نسخه : v5.4.3.1342
حجم فایل : 77MB
فرمت فایل : zip
تاریخ انتشار : 2022-04-21
منبع : software.af

راهنمای نصب

  • نرم افزار را نصب کنید.
  • با توجه به نسخه سیستم عامل خود (32 بیتی یا 64 بیتی) محتویات یکی از پوشه های x86 یا x64 داخل پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

رمز فایل

کپی
رمز فایل کپی شد
نظر خود را در سافت ویر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.