Cerberus FTP Server Enterprise 12.6.0 – نرم افزار ساخت سرور اف تی پی

Cerberus FTP Server Enterprise 12.6.0 یک راه حل امن و قابل اعتماد برای انتقال فایل های مختلف است. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید یک سرور اف تی پی راه اندازی کنید و به سایر کاربران اجازه دهید تا در یک بستر سریع و امن اطلاعات را با سرور تبادل کنند.

 سرور FTP ساخته شده از تمام پروتکل های اصلی انتقال پرونده پشتیبانی می کند و به پروتکل های FTP / S، SFTP و HTTP / S اجازه می دهد تا با یک آدرس IP واحد کار کنند.

در رابطه با امنیت کاربران باید گفت که این برنامه ابزار های امنیتی هوشمندی را برای محافظت از اطلاعات شما ارائه می دهد از جمله احراز هویت 2 عاملی (استفاده از HOTP و DUO Security برای هر دو سرویس گیرنده وب HTTP / S و مدیریت وب)، تأیید گواهی مشتری (از طریق چندین گزینه پیکربندی مختلف از جمله ابزار خط فرمان OpenSSL)، احراز هویت از طریق کلید عمومی SSH2، لیست سفید و سیاه IP ها، Active Directory FTP Security Groups، قفل خودکار حساب های کاربری، ارسال ایمیل برای رویداد های مهم مانند انقضا رمز ورود و تغییر رمز عبور، توانایی مسدود کردن پورت های FXP و پورت های رزرو شده برای اتصالات PASV، پشتیبانی از CIDR و… . ثبت خودکار تمام دستورات و دسترسی به پرونده ها در Cerberus FTP Server امکان پذیر است و نشان می دهد که چه کسی چه پرونده ای را به کجا منتقل کرده است، چگونه و چه زمانی کاربر این کار را انجام داده است و… .

 

 

ویژگی های Cerberus FTP Server Enterprise:

– راه اندازی سریع و آسان سرور اف تی پی
– پشتیبانی از پروتکل های FTP، FTPS، SFTP، HTTP و HTTPS
– رمزگذاری امن SSL
– احراز هویت دو عاملی
– سازگار با HIPAA
– نمایش گزارش های پیشرفته از کاربران متصل به سرور
– ارسال ایمل جهت اطلاع رسانی رویداد های مهم
– پشتیبانی و اتوماسیون رویداد

مشخصات

گزارش انتشار نسخه جدید

شرکت سازنده : Cerberus
نام انگلیسی : Cerberus FTP Server
شماره نسخه : 12.6.0
حجم فایل : 32bit 37.2 / 64bit 38.8
فرمت فایل : zip
تاریخ انتشار : 2022-05-09
منبع : software.af

رمز فایل

کپی
رمز فایل کپی شد
نرم افزارهای مرتبط
نظر خود را در سافت ویر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.