دانلود Hasleo BitLocker Data Recovery Professional 5.8 – ریکاوری درایو های رمزگذاری شده با بیت لاکر

Hasleo BitLocker Data Recovery Professional 5.8 یکی از بهترین نرم افزار های بازیابی اطلاعات پاک شده یا گم شده از درایو های رمزگذاری شده با BitLocker است. بیت لاکر یکی از قابلیت های امنیتی ویندوز است که درایو ها را با استفاده از کلید های 128 و 256 بیتی و الگوریتم رمزگذاری AES در حالت CBC قفل می کند. این نرم افزار به عنوان یک ابزار حرفه ای بازیابی اطلاعات می تواند به شما در بازیابی فایل ها و پوشه های پاک شده یا از دست رفته از درایو های رمزگذاری شده غیرقابل دسترس، خراب، آسیب دیده و…کمک شایانی کند.

این برنامه هچنین از فایل سیستم های FAT، NTFS و exFAT و هارد دیسک های اینترنال، هارد دیسک های اکسترنال، فلش مموری ها، کارت های SD و… پشتیبانی می کند. ناگفته نماند که Hasleo BitLocker Data Recovery برای بازیابی پرونده های حذف شده و از دست رفته از درایو های رمزگذاری شده با بیت لاکر مناسب است نه درایو های معمولی. با استفاده از این نرم افزار می توانید فایل های مختلف را از پارتیشن های حذف شده یا از دست رفته که رمزگذاری شده اند ریکاوری کنید، مهم نیست که پارتیشن های شما به دلیل آلوده شدن به بدافزار ها یا حذف تصادفی از بین رفته باشند این برنامه تمام اطلاعات را بازیابی می کند.

 

 

 

ویژگی های Hasleo BitLocker Data Recovery:

– بازیابی فایل های پاک شده یا از دست رفته از درایو های رمزگذاری شده با BitLocker
– بازیابی تمام اطلاعات از دست رفته (پاک شده از Recycle Bin، پاک شده با استفاده از کلید SHIFT + DELETE یا تحت تاثیر حمله ویروسی و…)
– پرونده های از دست رفته را از درایو های رمزگذاری شده که فرمت شده اند، غیرقابل دسترس هستند، شکسته و آسیب دیده اند و… بازیابی می کند
– پشتیبانی از هارد های دیسک های معمولی، هارد های SSD، فلش مموری ها و…
– پشتیبانی از فایل سیستم های FAT، NTFS و exFAT

مشخصات

گزارش انتشار نسخه جدید

شرکت سازنده :
نام انگلیسی :
شماره نسخه :
حجم فایل : 15MB
فرمت فایل : zip
تاریخ انتشار : 1399/9/26
منبع : software.af

رمز فایل

کپی
رمز فایل کپی شد
نرم افزارهای مرتبط
نظر خود را در سافت ویر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.