بازی resident evil 5 برای کامپیوتر

بازی resident evil 5 برای کامپیوتر که اکنون می توانید از وبسایت software.af  دانلود نمایید یک بازی سوم شخص و در همان راستای رزیدنت اویل ۴ می باشد. این بازی همان داستان زامبی ها و حمله آن ها به شهر را دنبال می نماید. گرافیک بازی نسبت به نسخه های پیشین کمی بهتر شده و گیم پلی در آن بسیار بهبود پیدا کرده است. شخصیت های اصلی در این بازی Chris Redfield و Sheva Alomar هستند. و داستان بازی از آن جایی آغاز می گردد که chris سوار بر خودروی نظامی به سمت Kijuju در حال حرکت است و سر انجام در آن شهر به شما می رسد.

ماموریت این دو نفر در دانلود بازی resident evil 5 برای کامپیوتر این است که شخصی به نام Ricardo Irving را که قصد فروش یک صلاح بیولوژیکی را در بازار سیاه دارد دستگیر نمایند. این ماموریت سختی ها و چالش هایی در پیش دارد که بسیار شما را به خود جذب خواهد کرد و مدت زمان زیادی درگیر آن خواهید شد. این بازی دارای شش چپتر و هر چپتر دارای چند قسمت است. شاید سازنده بازی تلاش زیادی برای داستان آن نکرده باشد اما بی شک گیم پلی در آن بسیار خوب می باشد.

 

 

 

ویژگی ها

صدا گذاری در بازی رزیدنت اویل 5 برای کامپیوتر بسیار مهیج است. از صدای زامبی ها تیر اندازی ها گرفته تا موزیک متن و یا حتی سکوت در بازی. بله این سکوت نیز باعث افزایش هیجان در شما می گردد. گرافیک در این بازی نیز کمی بهبود یافته است. تاریک شدن محیط نیز میزان ترس و هیجان در بازی را افزایش داده است. همچنین راهرو های تو در تو در بازی، دانلود بازی رزیدنت اویل 5 را کمی مهیج تر کرده است. نقطه قوت این بازی اکشن در گیم پلی آن است. گیم پلی در دانلود بازی resident evil 5 برای کامپیوتر بسیار جذاب می باشد به طوری که بازیکن (گیمر) بدون اندکی خستگی و تکراری شدن بازی می تواند ساعت ها به این بازی بپردازد.

 

 

 

سیستم مورد نیاز:

Processor: Intel Core™ ۲ Quad 2.4GHz or better, AMD Phenom™ II x4 3.4GHZ or better
Memory: 4GB or better
Graphics: 512 MB VRAM, NVIDIA® GeForce 9800 series or better, ATI Radeon HD 7770 or better
Display: Minimum 800 x 600 pixel resolution
Sound: DirectSound Compatible (DirectX 9.0c or higher
DirectX®: DirectX 9.0c / Shader 3.0 or better
Hard Drive: 15 GB free hard drive space
Peripherals: Keyboard and mouse

specifictions
 • نگارش:
 • اندازه: 3.38GB
 • Developer:
 • Format: rar
 • تاریخ انتشار: 1399/12/28
 • رمز عبور: software.af
دانلود نرم افزار
software.af
موارد پیشنهادی

4 دیدگاه

 • پاسخ

  Ahmad Shah

  2021/03/18

  Besiaar ziad sepazguzaram.besiar ziad tashakur😌😌😌😌

 • پاسخ

  siamak

  2021/03/18

  لطفا بازی hitman 6 رو بزارین

  • پاسخ

   نویسنده

   2021/03/22

   باشه چشم حتما دوست عزیز

 • پاسخ

  wahid ahmad

  2022/03/15

  دوبله این بازی را هم بگذارید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.