بازی Fuel برای کامپیوتر

بازی Fuel یک بازی ویدیوی در سبک مسابقه اتومبیل‌رانی و جهان باز است که توسط استودیو فرانسوی Asobo Studio در سال 2009 ساخته و کمپانی Codemasters آن را منتشر کرده است. دنیای بازی جهانی آخرالزمانی مانند بازی Mad Max را نشان می‌دهد، جایی که هوا به خاطر گرمایش زمین در شرایط سختی به سر می‌برد و همه‌جا گردباد و طوفان‌های شن دیده می‌شود. فضای بازی تحت تأثیر شب و روز خواهد و حالت‌های جوی خواهد بود. دنیای بازی 14400 کیلومترمربع بزرگی دارد و بازیکن می‌تواند هر جا که خواست آزادانه برود. در حالت آزاد، بدون توجه به زمان‌های که نیاز به بنزین‌گیری دارید، می‌توانید در مسیر دلخواه خود برانید. البته درصورتی‌که ماشین صدمه ببیند یا حالت ریست را فعال کنید، با صفحهٔ Loading کوتاهی روبه‌رو خواهید شد.

بازیکن در یکی از 19 پایگاه بازی را آغاز می‌کند، با تعداد کمی وسیله نقلیه که مخصوص بخش تک-نفری است. وقتی این قسمت را کامل کنید، با وارد شدن به هر کلاس جدید (در کل 6 کلاس موجود است) قابلیت استفاده از 17 ماشین، موتور و وسایل نقلیه سنگین باز می‌شود. در این بازی با جمع کردن گازوئیل و بنزین می‌توانید ماشین‌های جدید بخرید یا ماشین‌های خود را هرچقدر که بخواهید ارتقا دهید و شخصی‌سازی کنید.

در هر بخش دنیای Fuel با چالش‌های جدیدی روبه‌رو خواهید شد. برای انجام مسابقات به ستاره و امتیاز گازوئیل احتیاج دارید. مسیر مسابقات روی نقشه نمایش داده می‌شوند و محل ستاره‌ها با دایره مشخص شده است، هر ستاره 5 امتیاز محسوب می‌شود. برای گرفتن تمامی ستاره‌های هر مسابقه باید در سه درجه سختی انجام شود. با گرفتن ستاره‌ها می‌توانید وسایل، لباس‌ها و… مختلف تهیه کنید. چالش‌های بازی گاهی شما را تا لبه پرتگاه هم می‌برند تا مجبور شوید امتیاز آن مرحله را دریافت کنید.

شما از سه طریق می‌توانید Fuel (سوخت) به دست آورید: برنده‌شده مسابقات ابتدایی، برنده شدن در چالش‌ها یا ضربه زدن به بشکه‌های بنزین که رو نقشه مشخص شده‌اند. هر بشکه شامل 100 سوخت است. در حالت چند بازیکن (مولتی پلیر) آنلاین 2 تا 16 بازیکن می‌توانند رقابت کنند که البته این حالت در سال 2014 بسته شد و حالت آفلاین چند بازیکن نیز وجود ندارد که شاید از ضعف‌های بازی باشد. به طور کلی بازی آن‌قدرها سخت نیست به‌طوری که در آخر هر چالش سیستم به بازیکن اجازه می‌دهد تا برندهٔ آن مرحله باشد و لازم نیست آن‌قدر تقلا کنید تا وسیله یا لباسی را به دست آورید. اگر می‌خواهید از ماشین‌سواری آزادانه لذت ببرید، بازی Fuel مخصوص شما است.

 

 

 

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows XP/Vista SP1
Processor: AMD Athlon64 X2 3800+ / Pentium D @ 3.0 GHz
Memory: 1 Gb
Hard Drive: 6 Gb free
Video Memory: 256 Mb
Video Card: nVidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1800
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c

specifictions
  • نگارش:
  • اندازه: 3.61GB
  • Developer:
  • Format: zip
  • تاریخ انتشار: 1400/1/8
  • رمز عبور: software.af
دانلود نرم افزار
software.af
موارد پیشنهادی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.