بازی Call of Duty Warzone 2.0 Season 2 v1.11.1 DC20230217 Steam ‌‌‌Backup – بک اپ استیم بازی کال آف دیوتی وارزون 2

بازی آنلاین Call of Duty Warzone 2 تجربه کاملا جدیدی از بتل رویال رسمی مجموعه Call of Duty را به ارمغان می‌آورد و احتمالا قرار است که این‌بار کیفیت و گیم‌پلی بازی نسبت به نسخه گذشته تغییر پیدا کند. سری وارزون قرار است که تحول بزرگی به‌همراه داشته باشد، چرا که این نسخه در واقع همان فصل اول بازی Modern Warfare 2 بوده و دنباله‌ای برای Warzone 1 محسوب می‌شود. این دنباله موفق یک تجربه کاملا رایگان و جدید است که با سلاح‌های جدید، وسایل نقلیه جدید، اپراتورها، بخش Gulag 2.0 و تعداد زیادی نقشه همراه شده است. گویا مکانیسم بازی هم هم تازه‌سازی شده است.

بزرگ‌ترین نقشه بتل رویال بازی که Al Mazrah نام دارد، بازیکنان را به غرب آسیا خواهد برد و نقشه‌های کلاسیک سری Modern Warfare را نیز به همراه دارد. در حین کاوش بیشتر در نقشه بازی، می‌توانید به نقشه‌های کلاسیکی مانند های‌رایز، کوآری، ترمینال، شوداون و دوم هم دسترسی داشته باشید. این نقشه همچنین از مکانیک‌های شنای نسخه دوم Modern Warfare هم بهره می‌برد. بنابراین، رودخانه‌ها و اقیانوس‌ها همگی از طریق شنا یا قایق قابل عبور خواهند بود. گیم‌پلی بازی شبیه به نسخه قبلی بوده و البته مکانیک‌های جدیدی را هم داریم که گیم‌پلی بازی را متحول می‌کند. شما در این نسخه می‌توانید در بخش Last Man Standing هم به رقابت پردازید.

لودکردن سلاح‌ها متفاوت بوده و مبارزات در Gulag 2.0 هم همگی تغییرات عمده‌ای داشته‌اند. در این نسخه شاهد بازگشت Loadouts به سری وارزون هستیم. پس از اینکه توسعه دهندگان تصمیم بحث برانگیزی در گذشته برای حذف آن داشته‌اند، رسما تایید شده است که این قابلیت جدید در این نسخه باز خواهد گذشت. این‌بار سه راه وجود دارد که بازیکنان در آن می‌توانند Loadout یا حداقل یکی از سلاح‌های سفارشی خود را به دست آورند. فروشگاه بازی اکنون قابلیت خرید سلاح‌ها و آیتم‌های جدید را هم فراهم کرده و با پول واقعی می‌توانید به سراغش رفته و تجربه خود در این اثر را هیجان انگیزتر از گذشته کنید.

بازیکنان می‌توانند Loadout های خود را از بازی اول لود کرده و به‌عنوان پاداش به اکانت کنونی خودشان اضافه کنند. بازی یک سیستم کوله پشتی جدید هم دارد که کاملا بر پایه DMZ یکپارچه سازی شده است و برای حالت‌های بتل رویال ساده‌سازی می‌شود. حال به جای لوت از دشمنان کشته شده، بازیکنان باید با منوی لوت سر و کار داشته باشد. هر کدام از ایستگاه‌های خرید در این بازی مجموعه‌ای منحصربه‌فرد از اقلام را برای خرید دارد و البته تعداد برخی نیز می‌تواند محدود باشد. بخش گولاگ دستخوش تغییرات گسترده‌ای شده و جایی را می‌بینیم که بازیکنان اکنون با یک هم تیمی موقت می‌توانند وارد نبردهای دو در برابر دو شوند.

هر بازیکن با یک لودینگ از پیش تعریف شده می‌تواند اسپاون کرده و در هنگام لانچ دوباره با بازی با یک تپانچه یا تفنگ ساچمه‌ای وارد میدان نبرد شود. هر چه قدر که تاکتیک بهتری در این لانچ دوباره داشته باشید، پیشروی بهتری در بازی خواهید داشت. تسلیحات و تجهیزات موثرتری را می‌توانید به سمت مرکز نقشه گولاگ برده و مراقب باشید که تیم‌های دیگر و زندان بانان که توسط هوش مصنوعی هدایت می‌شوند، به شما حمله کنند. اگر هوش مصنوعی در بازی کشته شود، هر چهار اپراتور به المرزه باز خواهند گذشت. دشمنان هوش مصنوعی در سه نقشه Black Sites، Stronghold و Gulag پیدا می‌شوند.

دو نقشه ابتدایی شامل اهدافی است که در صورت تکمیل، بازیکنان می‌توانند به پاداش بیشتری دست پیدا کنند. سایر تیم‌هایی هم که به استرانگ‌هولد برسند، باید تعداد خاصی از مدافعین را حذف کرده و سپس به منطقه بلک سایت برسند. یک سری موقعیت‌های خطرناک دیگری هم در منطقه وجود دارد. اپراتورها در Warzone 2 می‌توانند با آب تعامل داشته و چه با شنا کردن و چه با پریدن در قایق، سلاح‌های جانبی و تجهیزات مرگ‌بار خودشان را هم انتقال دهند. نبردهای آبی چندان تاکتیکی نیست و بنابراین هنگام عبور از آن باید حتما به دور و اطراف خود توجه ویژه داشته باشید.

 

نیازمندی ها
 • Requires a 64-bit processor and operating system
 • OS: Windows® 10 64 Bit (latest update)
 • Processor: Intel® Core™ i3-6100 / Core™ i5-2500K or AMD Ryzen™ 3 1200
 • Memory: 8 GB RAM
 • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 960 or AMD Radeon™ RX 470 – DirectX 12.0 compatible system
 • DirectX: Version 12
 • Network: Broadband Internet connection
 • Storage: 125 GB available space
معلومات و رهنمایی نصب
 • توجه: بازی وارزون ۲ به دلیل ماهیت آنلاین، دارای فایل کرک نمی باشد و برای اجرای آن باید نسخه های رسمی و اورجینال بازی را نصب کنید. این بازی رایگان است و باید به سایت سازنده مراجعه و ثبت نام نمایید.
specifictions
 • نگارش: 1.11.1
 • اندازه: 30GB
 • Developer: activition
 • Format: Rar
 • تاریخ انتشار: 2023-02-21
 • رمز عبور: software.af
موارد پیشنهادی