دانلود JP Software Take Command 27.00.19 x64 – تقویت خط فرمان و بهترین جایگزین برای CMD ویندوز

JP Software Take Command 27.00.19 x64 یک برنامه کاربردی و سبک است که بخش Command Prompt ویندوز شما را سازماندهی می کند. خط فرمان برای توسعه دهندگان، مدیران سیستم ها و کاربران پیشرفته ضروری است. متاسفانه دستورات CMD ویندوز نسبت به آنچه در اکثر سیستم عامل های دیگر موجود است همیشه به طرز ناخوشایندی توانایی کافی را ندارند. به دلیل محدودیت هایی که در خط فرمان ویندوز وجود دارد کاربران گاهی وقت ها مجبور به نوشتن برنامه های سفارشی برای انجام کارهای ساده ای که با CMD می توان انجام داد می شوند. این برنامه یک جعبه ابزار جامع تعاملی GUI (رابط کاربری گرافیکی) و خط فرمان ویندوز است که استفاده فرمان های ویندوز شما را آسان تر و بسیار قدرتمندتر می کند.

این ابزار شامل یکپارچه سازی اختیاری ویندوز اکسپلورر و دستورات استاندارد CMD ویندوز مانند COPY، DEL، FOR، MOVE، REN، SET، and START و همچنین بیشتر از 210 دستور جدید، خط فرمان با سینتکس (نحو) رنگ آمیزی شده، ویرایش خط فرمان بسیار بهبود یافته و هزاران ویژگی و توانایی دیگر است که هیچ کدام از آن ها را در Command Prompt ویندوز یا همان CMD ندیده اید. این برنامه قدرتمند و همه کاره همچنین یک ابزار برنامه نویسی batch قدرتمند شامل IDE یکپارچه با ویرایشگر حرفه ای و اشکال زدایی batch است. Take Command افزودنی هایی مانند حلقه های DO، عبارت های SWITCH، مدیریت خطا و استثنا، نظارت بر سیستم و event triggers و بیش از 700 متغیر و عملکرد داخلی را برای کاربران خود به شکلی حرفه ای ارائه می دهد.

 

 

 

 

ویژگی های JP Software Take Command:

– نوار ابزار تب دار قابل برنامه ریزی به شما این امکان را می دهد تا حداکثر 20 برگه با حداکثر 50 دکمه نوار ابزار در هر یک ایجاد کنید
– زبان اسکریپت نویسی TCC با 250 دستور داخلی، 398 عملکرد داخلی و 320 متغیر سیستم، یک مجموعه بزرگ از دستورات سریع CMD است
– تقریبا همه دستورات CMD (به عنوان مثال DIR، COPY، DEL، DIR، START و…) با صد ها گزینه اضافی وجود دارند
– تاریخچه خط فرمان را مرور کنید
– خط فرمان با سینتکس رنگ آمیزی شده

 

 

 

 

 

تصویری از محیط نرم افزار
specifictions
  • نگارش:
  • اندازه: 50.9MB
  • Developer:
  • Format: rar
  • تاریخ انتشار: 1399/11/13
  • رمز عبور: software.af
دانلود نرم افزار
software.af
موارد پیشنهادی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.