دانلود نرم افزار محاسبه معادلات ریاضی Wolfram Mathematica 12.0.0.0

دانلود Wolfram Mathematica نرم افزاری قدرتمند در زمینه حل معادلات ریاضی می باشد که به کمک آن کاربران می توانند معادلات سخت ریاضی را در کوتاه ترین زمان ممکن حل کنند. همچنین از قابلیت دیگر این نرم افزار توانایی مدل سازی چند بعدی ریاضی می باشد. در واقع عملکرد اصلی این نرم افزار بر پایه محاسبه و تجسم نمودن می باشد. محاسبه فرمول ها ، توابع ، الگوریتم ها از دیگر ویژگی های این نرم افزار می باشد. این محصول با بیش از ۲۰ سال تجربه و میلیون ها کاربر در سراسر جهان در استفاده ی هزاران دانشگاه و ادارات دولتی می باشد. این ابزار قدرتمند مهندسی یکی از تولیدات شرکت نرم افزاری Wolfram می باشد.

نرم افزار Wolfram Mathematica دارای رابط کاربری ساده و بصری برای کار می باشد. اولین نوار شناور شامل تمام گزینه های که می توانید با آن کار کنید می شود، نوار دوم فرمول ها و محاسبات ریاضی را برای شما نمایش می دهد. کار با این نرم افزار بسیار ساده می باشد. ابتدا لازم است یک notebook، package، demonstration، text file یا slideshow ایجاد کنید. پس از آن، شما قادر خواهید بود تا کاراکتر های خاص، جداول، خطوط افقی، تصاویر، hyperlink ها و نقل قول ها و… را وارد کنید. با دسترسی به منوی Format می توانید استایل را تغییر دهید. همچنین می توانید نوع فونت، سبک و اندازه فونت را تنظیم کنید و رنگ پس زمینه مورد نظرتان را انتخاب نمایید. از منوی Graphics می توانید به پنجره Drawing Tools دسترسی پیدا کنید تا با با اشیائی مانند چند ضلعی، مستطیل، خط، صفحه، متون، نقاط، فلش و مختصات کار 

سیستم مورد نیاز :

Processor: Intel Pentium 4 2.4 gHz or equivalent

Disk Space: 13 GB

System Memory (RAM): 2 GB+ recommended

راهنمای نصب :

1) ابتدا حتما اینترنت و آنتی ویروس خود را قطع کنید. حال فایل های فشرده را اکسترکت کنید و به نصب بپردازید.

2) پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا کنید. بر روی Other ways to Activate که در پایین نرم افزار قرار دارد کلیک کنید. سپس گزینه Manual Activation را انتخاب کنید. در پنجره بعدی، به شما مقدار Math ID داده می شود.

3) این مرحله بسیار مهم می باشد با دقت انجام دهید! از منوی استارت عبارت cmd را تایپ کنید تا صفحه Command Prompt برای شما اجرا شود. حال، فایل اجرایی mma11_2_keygen_64.exe را به داخل این صفحه سیاه بکشید (به صورت Drag & Drop منظور هست) و Enter بزنید تا اجرا شود. وقتی که اجرا شد، به شما پیغام Please enter MathID می دهد. مقداری که در صفحه فعال سازی نرم افزار به شما داده شده است را به درستی تایپ کنید و enter بزنید.

4) به شما دو مقدار Activation Key و Password می دهد. در محیط فعال سازی نرم افزار وارد کنید و اکتیو کردن نرم افزار را به اتمام برسانید.

5) پس از اجرای نرم افزار به شما می گوید که رجیستر کنید. این پیغام هیچ ارتباطی به اکتیو بودن نرم افزار ندارد و درواقع می خواهد که شما بعد از خرید (!) نرم افزار، عضو مشترکین شوید و در خبرنامه نرم افزار عضو باشید. می توانید انتخاب کنید که هیچ وجه به شما دیگر این پیغام نشان داده نشود و سپس نرم افزار را اجرا کنید.

6) اینترنت خود را متصل کرده و از نرم افزار لذت ببرید.

specifictions
  • نگارش:
  • اندازه: 3.4GB
  • Developer:
  • Format: RAR
  • تاریخ انتشار:
  • رمز عبور: software.af
دانلود نرم افزار
software.af
موارد پیشنهادی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.