دانلود بازی PES 2013 برای کامپیوتر همراه با لیگ برترافغانستان

PES 2013 نام عنوانی است که توسط شرکت Konami و در تاریخ 20 سپتامبر 2012 برای پلتفرم‌های Microsoft Windows, Play Station 2, Play Station3, Xbox 360 به انتشار رسید. این نسخه از بازی PES به‌عنوان یکی از مطرح‌ترین شبیه‌سازهای فوتبال در عصر خود شناخته می‌شود و با وعده‌های بسیار زیاد شرکت سازنده تغییر و تحولی کلی را در این سری به وجود آورد. با گیم‌تودانلود و دانلود بازی PES 2013 برای کامپیوتر همراه باشید .
در بخش گیم‌پلی PES 2013 تفاوت چندانی با نسخه قبل آن نمی‌کند اما ازنظر تکنیکی و روند گیم‌پلی این عنوان همچنان نمی‌تواند خودش را به سریFIFA نزدیک کند و شاید این موضوع آزاردهنده‌ترین قسمت آن باشد. از معدود تغییراتی که در گیم‌پلی بازی صورت گرفته، بهبود یافتن نسبی قدرت دفاع کردن بازیکنان است، چون در این نسخه اشتباهات دفاعی کمتری را مشاهده خواهید کرد؛ اما برای جبران این مشکل، بازی برای شما حرکات بسیار سختی را در نظر گرفته که شاید انجام دادن آن‌ها برای بسیاری از بازیکنان کار آسانی نباشد و بجای اینکه آن‌ها احساس کنند که این قسمت بهتر شده، با چالش‌های بیشتری روبرو می‌شوند و وقت آن‌ها را بسیار خواهد گرفت. هنوز هم بهترین راه دفاع کردن نگه‌داشتن دکمه و نزدیک شدن به بازیکن حریف و تکل کردن است!
در سیستم دریبل‌ها و سایر قسمت‌های بازی نیز با چالش خاصی روبرو نخواهید شد و همانند نسخه‌های قبلی با استانداردهای یکسانی مواجه خواهید شد؛ اما با نگه‌داشتن دکمه RT در نسخه (Xbox 360) می‌توانید جهت حرکت بازیکن و توپ را مشاهده کنید. لایسنس شدن باشگاه‌های معروف و استفاده از نام‌های درست باعث شده که دیگر شاهد مشکل نسخه‌های قبلی نباشید و حس بهتری در زمان بازی کردن داشته باشید. داوری نیز روند بهتری به خودش گرفته و در مقایسه با نسخه قبل که بسیاری از برخوردها را خطا اعلام می‌کرد، نمایش بهتری دارد و بازی سرعت بیشتری به خودش گرفته و پی‌درپی با سوت داور قطع نمی‌شود.
2013 PES در بخش گرافیک تغییر قابل ملاحظه‌ای با نسخه قبلی نداشته و حتی می‌توان گفت که گرافیک بازی دقیقاً همان چیزی است که در نسخه سال گذشته مشاهده کرده بودیم. طراحی بازیکنان و مخصوصاً ستاره‌ها  تفاوتی با نسخه قبلی نمی‌کند و این موضوع در طراحی استادیوم‌ها نیز دیده می‌شود. در زمان صحنه‌های آهسته، بازی دارای افکت بلور نه‌چندان جالبی می‌شود. انیمیشن‌های بازیکنان همچنان روان به نظر نمی‌رسند و این موضوع تأثیر زیادی روی گیم‌پلی بازی گذاشته است. طراحی صورت بازیکنان مطرح فوتبال همانند نسخه‌های قبلی خوب انجام‌شده و شاید تنها بخش مثبت گرافیک بازی همین باشد.
در قسمت گزارشگری، بازی دارای پیشرفت‌های بسیار خوبی بوده و اضافه شدن گزارشگرهای جدید توانسته این قسمت را جذاب‌تر از نسخه‌های قبل کند. گزارشگرها اطلاعات نسبتاً خوبی را به شما خواهند داد
که بیشتر آن‌ها قبل از شروع بازی روی صفحه نوشته می‌شوند و در زمان بازی نیز سعی می‌کنند با صحبت‌ها و تفسیرهای مختلف روند بازی را جالب‌تر کنند. موسیقی‌های لایسنس شده بسیار خوبی برای PES 2013 انتخاب‌شده که تنوع و ریتم بسیار خوبی دارند.
2013 PES همان چیزی است که طرفداران به دنبال آن بودند. شاید تغییرات بازی نسبت به نسخه‌ی گذشته آن چندان ملموس نباشد اما تغییرات بازی به قدری است که طرفداران آن را در زمره‌ی بهترین عناوین سبک ورزشی در سال 2013 قراردادند. برای دانلود این بازی در ادامه‌ی مطلب با ما همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP SP3, Vista SP2, 7
CPU:Intel Pentium IV 2.4GHz or equivalent
RAM: 1GB
HDD: 8GB free
VIDEO: DirectX 9.0c compatible video card. 128MB Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 6600 or AMD/ATI Radeon x1300 video card

specifictions
  • نگارش:
  • اندازه: 4.34GB
  • Developer:
  • Format: RAR
  • تاریخ انتشار:
  • رمز عبور: software.af
دانلود نرم افزار
software.af
موارد پیشنهادی

18 دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.